PİKNİK ORGANİZASYONU

Zeus Organizasyon kalitesinden ödün vermeden, vizyonunu her geçen gün genişleterek ve kendini sürekli yenilemektedir.  Müşterilerimize daima en iyi ve en kaliteli hizmeti vermekteyiz. 2009 yılından beri her türlü organizasyon hizmetinizi profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Tecrübelerimiz doğrultusunda sizlere danışmanlık yapmakta, sektördeki en iyi hizmeti en iyi fiyat garantisiyle vermekteyiz.  Okul dernek ve şirketler için düzenlediğiniz piknik organizasyonlarını, uygun fiyatlarla geçekleştirmekteyiz.

Piknik Organizasyonlarına Catering Hizmeti

Şirket, okul, dernek ve daha birçok kurum için düzenleyeceğiniz piknik organizasyonları için catering hizmeti verebilmekteyiz. Taze yiyeceklerimizden oluşan menülerimizden birini seçerek, misafirlerinizin damak tadına hitap edebilirsiniz. Lezzetli ikramlarımız yoluyla piknik organizasyonlarınızın keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Devamlı olarak kendini yenileyen firmamız, menülerini sürekli olarak zenginleşmektedir. Menülerimize yeni lezzetler katarak, farklılıklar yaratmaktayız. Lunch box, coffee break ve kokteyl hizmeti vermekteyiz. Bütçenize göre dilediğiniz menüyü seçebilirsiniz. Dilerseniz firmamızdan tecrübeli servis personelleri de kiralayabilirsiniz.

Nostaljik Tatlar ile Etkinliklerinizi Zenginleştirin

Açık havada gerçekleştireceğiniz etkinliklerinize nostaljik bir hava katmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızdan Osmanlı şerbetçisi, Osmanlı macuncusu, pamuk şekerci, patlamış mısır arabası ve dağıtım elemanı temin edebilirsiniz.

Masa ve Sandalye Kiralama  

Okul, kurum ve dernek organizasyonlarınızın kusursuz geçmesi için etkinliklerinizin her türlü detayı ile ilgilenmekteyiz. Organizasyonunuzun büyüklüğüne ve kişi sayınıza göre firmamızdan uygun fiyatlarla masa ve sandalye kiralayabilirsiniz. Ürünlerimizin tümü kalitelidir.

Kiralayacağınız masa ve sandalyeleri isteğiniz ölçüsünde süsleyebilmekte, piknik organizasyonlarınıza farklı bir hava katabilmekteyiz. Dilediğiniz konsepte göre kaliteli kumaş ve aksesuarlarla masa ve sandalyelerini giydirebilmekteyiz. Plastik sandalyeleri seçeceğiniz renklerdeki tüllerle süsleyebilmekteyiz. Özellikle kurum içi motivasyonu arttırmak ve dernek toplantılarınızı gerçekleştirmek için yapacağınız organizasyonlarda, süsleme işlemleri etkinliklerinize farklı bir hava katacaktır. Piknik allananınızda daha şık bir konsept yaratmak için bizden destek sağlayabilirsiniz.

Ses Sistemi Kiralama                                                    

Bireysel ve kurumsal olarak gerçekleştireceğiniz piknik organizasyonunuzun daha eğlenceli geçmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızdan ses ve ışık sistemi temin edebilir, uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Zeus Organizasyon firması, ses sistemi, ışık sistemi, dj ve barkovizyon hizmeti vermektedir. Son teknoloji ekipmanlarla, etkinliklerinizin şölen havasında geçmesini sağlamaktayız. Sürekli yenilenen firmamız, gelişen teknolojiye de ayak uydurmaktadır. Ekipmanlarını daima en iyi teknolojideki ürünlerden seçmektedir.

Farklı davetli sayısına göre gerçekleştireceğiniz bütün etkinliklerle, tüm ekipmanları tarafımızdan temin edebilirsiniz. Kaliteli ses sistemimiz sayesinde ve alacağınız dj hizmetiyle, davetlilerinize keyifli dakikalar yaşatabilirsiniz. Güncel parçalardan zengin bir arşiv oluşturan djmiz, misafirlerinizin ritme ayak uydurmasına ve keyifli zamanlar geçirmesine olanak tanımaktadır. Sizin isteğinize göre şarkı listesi de oluşturabilmekteyiz. Yaşa ve organizasyon ruhuna göre en iyi parçalardan oluşan listemizle sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Müzik ve ses sistemi kiralayarak okul organizasyonlarında öğrencilerin kaynaşmasını ve sosyalleşmesini, kurum organizasyonlarında ise çalışanların motivasyonunun artmasını destekleyebilirsiniz.

Animatör Hizmeti Alarak Eğlencenin Tadına Varabilirsiniz

Zeus Organizasyon firması genç, tecrübeli ve dinamik bir ekipten oluşmaktadır. Çocuklar ve yetişkinler için gerçekleştireceğiniz piknik organizasyonları için firmamızdan animatör hizmeti alabilirsiniz.

Çocuk psikolojisinden anlayan palyaçolarımız, çocukların alanda eğlenceli dakikalar geçirmesine yardımcı olacaklardır. Halat, çuval, antialerjik boyalar ve sosis balonlarla çocuklarınıza çeşitli oyunlar oynatan palyaçolarımız, sizlerin de alanda daha rahat ve keyifli vakit geçirmenize yardımcı olacaktır. Palyaçolar çocuklar arasında çuval yarışı, sandalye kapmaca, mantar toplama ve daha birçok keyifli oyun düzenlemektedir. Teknoloji çağında büyüyen çocuklarınızın bu sayede, bol oksijenli açık alanlarda yeni oyunlar öğrenmesini, sosyalleşmesini ve arkadaşlarıyla kaynaşmasını sağlamaktadır. Çocuklarınız sosyalleşirken, yetişkinlerde rahatlıkla kendi aralarında sosyalleşeceklerdir. Çocukların isteğine göre el ve yüz boyaması yapan palyaçolar, çocukların kendisini gün boyu özel hissetmesine yardımcı olmaktadır.

Palyaçolar yalnızca çocuklara hitap etmemektedir. Uzun yıllardır eğlencenin bir parçası haline gelen palyaçolar yetişkinleri de geçmişine götürmekte, çocukluk anılarının canlanmasına ve tıpkı çocukluk zamanlarındaki gibi doyasıya eğlenmesine olanak tanımaktadır.

Firmamızdan sihirbazda kiralayabilirsiniz. Çeşitli gösteriler yapan sihirbazlarımız, yetişkinlere ve çocuklara farklı dakikalar yaşatacaktır.

Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmeti

Profesyonel fotoğrafçılık hizmeti de veren firmamız, keyifli zaman geçirdiğiniz etkinliklerin ölümsüzleşmesine yardımcı olacaktır. Keyifli hatıralar biriktirmek ve bu hatıraları ölümsüzleştirmek için profesyonel fotoğrafçılarımızdan destek alabilirsiniz. Tek ve grup fotoğrafları çektirebilir, ileride yüzünüzde tatlı bir gülümsemeyle bu özel günü hatırlayabilirsiniz.

Uygun fiyatlarla, kaliteli ve profesyonel hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.