SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU

Erkek çocuğuna sahip olan anne ve babalar için sünnet düğünleri büyük önem taşımaktadır. Geleneklerimiz doğrultusunda birçok aile oğullarının ve davetlilerinin unutamayacağı bir merasim düzenlemek ister. Zeus organizasyon firması olarak anne, babaların ve çocukların istekleri doğrultusunda düğün sahiplerine ve davetlilere unutulmaz bir gün yaşatmak için çalışmaktayız. Çocuğunuzu ve sizi mutlu edebilmek adına her şeyi eksiksiz olarak gerçekleştirmekte, sizlere hayallerinizin ötesinde bir sünnet düğünü organizasyonu hazırlamaktayız.

Mekan ve Masa Süslemeleri

Merasimin geçekleştirileceği alanda sizlerin ve çocuğunuzun istekleri doğrultusunda en iyi süslemeleri seçmekte, şık ve eğlenceli mekanlar yaratabilmekteyiz. İşini zevkle yapan ekibimiz, her türlü ayrıntıyı göz önünde bulundurmaktadır.

Erkek evladınızın sünnetinin gerçekleştirildiği düğünde, her yaş grubu misafiri baz alarak organizasyonumuzu düzenlemekteyiz. Çocuklar için eğlenceli alanlar yaratabilmek adına, mekanı renk renk balonlarla süsleyebilmekteyiz. Anne ve babaların konuklarına da şık atmosferler yaratabilmek için mekandaki her detaya titizlikle değinmekteyiz. Şık şamdanlar ve mumlarla masalarınızı süsleyebilmekteyiz. En şık saten masa örtüsü ile masalarınızı giydirmekte, fiyonklarla ve tüllerle sandalyelerinizi süsleyebilmekteyiz. Biz bu konuda renk tercihlerini genellikle erkek çocuğuna göre yapmaktayız. Ancak sizlere dilediğiniz her renkte konsept hazırlayabilmekteyiz. Bizim önceliğimiz her zaman sizlerin memnuniyeti olmaktadır. Titizlikle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla, dilediğiniz konsepte ve her yaş grubuna hitap edecek şekilde şık ve enerjik ortamlar yaratmaktayız.

Animatör Ekibi, Palyaço ve Mehter Takımı Hizmeti

Sünnet düğününü yapacağınız oğlunuz ve arkadaşlarının eğlenmesi için isteğe göre palyaço ve animatör ekibi hizmeti verebilmekteyiz. Arzu ettiğiniz takdirde, animatör ekibi ve palyaçolar çocukları eğlendirmek için mekanda hazır bulunacaktır. Böylelikle hem çocuklar eğlenecek, hem de sizler eğleneceksiniz. Çocuklar eğlenirken, sizlerde davetlilerinizle sohbetinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız merasim alanına mehter takımı da getirebilmektedir. Son zamanlarda birçok çocuk merasim alanına mehter takımı ve yeniçeri askeri kostümündeki animatörler eşliğinde çıkmaktadır. Erkek çocukları mehter takımı ile alana giriş yaparak, kendilerini daha güçlü ve özel hissetmektedir. Şüphesiz ki çocuğunuzun mehter takımı ve yeniçeri askerleri kılığındaki animatörlerle sahneye çıkış yapması, sünnet düğünüzü daha da ihtişamlı hale getirebilmektedir. İstekleriniz doğrultusundaki birçok animatör ekibi tarafımızca mekana getirilebilmektedir. Mehter takımı, yeniçeri askeri, animatör ekibi ve palyaço kiralamak için bizimle iletişime geçebilir, fiyat öğrenebilirsiniz.

Havai Fişek Gösterileri

Havai fişek gösterileri, düğünlerin vazgeçilmezleri arasında yerini almaktadır. Gökyüzündeki renk cümbüşü, misafirlerinizin eğlenceli anlar yaşamasını sağlamaktadır. İsteğe göre merasim alanlarında havai fişek gösterileri de gerçekleştirebilmekteyiz. Bütçenize uygun koşullarda, düğünlerinize renk ve ihtişam katmaktayız. Extra ücret karşılığında gerçekleştirilen gösterilerimiz için bizimle iletişime geçebilir ve fiyat alabilirsiniz.

Gösterişli Sünnet Tahtları

Sünnet tahtları son zamanlarda, sünnet törenlerinin vazgeçilmezleri arasında yerini almaktadır. Birçok çocuk ve aile törenlerinde gösterişli sünnet tahtlarına yer vermektedir. Merasiminizi ihtişamlı hale getirmek için sizlere sünnet tahtları hazırlayabilmekteyiz. Dilerseniz taht kiralayabilir, dilediğiniz şekilde süsletebilirsiniz. Tahta oturan çocuğunuz, muhakkak ki kendisini çok daha özel hissedecektir.

Sünnet tahtlarımız, tercih ettiğiniz konsepte uygun renklerdeki en kaliteli kumaş ve tüllerle giydirilmektedir. Gösterişli sünnet tahtları, düğününüze farklı bir atmosfer katmaktadır.

Sizin ve Çocuğunuzun En Özel Gününü Ölümsüzleştiriyoruz

Profesyonel düğün fotoğrafçılarımızla sizlerin ve çocuğunuzun en özel gününü ölümsüz hale getiriyoruz. Profesyonel kameramınız ve son kalite profesyonel ekipmanlarımızla sünnet töreninizi anbean kayıt altına alıyoruz.

Extra Hizmetleriniz

Mekan yeri konusunda kararsız kaldıysanız ve uygun mekan bulamadıysanız, sizlere mekan konusunda da danışmanlık hizmeti de verebilmekteyiz.  Bütçenize uygun olarak mekan ayarlamasında bulunabilmekteyiz.

Zeus Organizasyon firması olarak sizlere eğlenceli anlar yaşatabilmek adına elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Dilerseniz orkestra ve dj kiralamanıza yardımcı olabilmekteyiz. Siz en iyi müziklerle eğlenirken, biz töreninizin güzel geçmesi için elimizden geleni yapmaktayız.

Uzun süre akıllarda kalacak sünnet düğünü organizasyonu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 2009 yılından bu yana hizmet veren firmamız, bünyesinde en iyi personelleri barındırmaktadır. İşini zevkle yapan ekibimiz, sizlere unutulmaz anlar yaşatmak için elinden geleni yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, düşük bütçelerle sizlere unutulmaz anlar yaşatmaktadır.

Bizimle iletişime geçin, siz hayal edin biz gerçekleştirelim. Siz isteklerinizi dile getirin, biz en güzel şekilde uygulayalım. Siz eğlenin, geri kalan her şeyi biz halledelim.