Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden uzun yıllardır sektörde yer almaya devam eden Zeus Organizasyon açılış, kokteyl, davet ve tanıtım organizasyonlarınız için her türlü hizmeti vermektedir. Organizasyon hizmetlerininiz için her türlü malzeme ve eleman temininde bulunabilmekteyiz. Hizmetlerimizin tümü ekonomiktir.

Palyaçolar ile Organizasyonlarınıza Neşe Katın

Palyaçonun geçmişi, ortaçağdan günümüzde kadar uzamaktadır. Eğlence değince hemen hemen her yerde aklımıza palyaçolar gelmektedir. Renkli karakterleriyle her yaş grubuna hitap eden palyaçolar, açılış ve organizasyonlarımızın vazgeçilmez bir paçasıdır. Firmamızdan uygun fiyatlarla palyaço kiralayarak, açılış ve davetlerinizi renklendirebilirsiniz.

Mekan açılışlarınızda palyaço bulundurmanız çocukların ve dolayısıyla ailelerinin dikkatini çekecektir. Bu sayede çevre halk mekanınızdan haberdar olacaktır. Firmamızdan palyaço kiralayarak davetlilerinizin ve çevre halkın eğlenmesini sağlayabilir, yeni açtığınız mekanın akıllarda yer etmesine yardımcı olabilirsiniz.

Açılışlarınız için firmamızdan çeşitli aksesuarlar temin edebilir, catering hizmeti alarak davetlilerinize çeşitli ikramlarda bulunabilirsiniz. Yoldan geçen insanlara balon ve şekerlemeler ikram eden palyaçolar, dikkatlerin üzerinize çekilmesine yardımcı olacaktır. İsteğinize göre firmamıza promosyon malzemeleri de hazırlatabilirsiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olabilmekte ve danışmanlıkta yapabilmekteyiz. Hazırlatacağınız broşür, el ilanı ve kataloglar palyaçolarımız tarafından dağıtılmaktadır. Dağıtılan promosyon malzemeleri daha geniş kitlelere hitap etmenizi sağlamaktadır.

Çocukların Eğlencesi Palyaçolar

Her yaş grubuna hitap eden palyaçoların çocuklar için yeri daha özeldir.  Palyaçolar özellikle doğum günü organizasyonlarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Genç ve dinamik kadrodan oluşan palyaçolarımız, çocuk psikolojisinden anlayan kişilerden oluşmaktadır. Çocuklarınız için hem eğlenceli, hem de öğretici faaliyetlerde bulunmaktadır.

Çocuğunuza özel bir doğum günü partisi hazırlamak için firmamızdan palyaço kiralayabilirsiniz. Yanında bir el çantasıyla gelen palyaçolar, çantalarında çocuklarınızın eğlenmesine yardımcı olacak çeşitli aksesuarlar bulundurmaktadır. Çocukların isteğine göre farklı ve sevdikleri oyun karakterlerine benzer şekillerde el ve yüz boyaması yapmakta, çocukların gün boyu farklı karakterlere bürünmesini sağlamaktadır. Palyaçolar çantalarının içerisinde getirdikleri, çuval, halat, hediye madalyon, anti alerjik boyalar, düdük ve sosis balonlarıyla çocuklarınıza çeşitli oyunlar oynatmakta ve keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Alanda bulunan çocuklara çocuk şarkıları söyleterek hem eğlenmesine, hem de sosyalleşmesine yardımcı olmaktadır.

Çocuklarınızın doğum günleri için bizden farklı kostümlerdeki animatörlerde kiralayabilirsiniz. Alacağınız hizmetle çocuklarınız alanda eğlenirken, sizlerde arkadaşlarınızla rahatlıkla sohbet etme şansı yakalayabilirsiniz.

Tahta Bacak Kiralama Hizmeti

Boyları 3.5, 4 metre civarında olan tahta bacaklar, halk arasında uzun adam ve uzun bacak olarak da anılmaktadır. Farklı yürüyüş tarzı, farklı elbiseleri, şapkaları ve boyları ile dikkat çeken tahta bacaklar, açılış ve organizasyonların vazgeçilmez bir parçasıdır. Tahta bacak üzerinde yürüyüş yapan animatörler, uzun bacakları üzerinde farklı gösteriler de gerçekleştirebilmektedir. Gösterileriyle başta çocuklar olmak üzere her yaş grubu insanın dikkatini üzerine çekebilmektedir. Müzik eşliğinde farklı gösteriler yapan tahta bacaklar, alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Gösterileriyle misafirlere farklı dakikalar yaşatan tahta bacaklar insanların dikkatini çekerek, büyük bir kitleye ulaşmanızı sağlamaktadır.

Tüm Organizasyonlarınıza Çeşitli Animatörler

Açılış ve tanıtım organizasyonlarınızı daha renkli ve eğlenceli kılabilmeniz adına sizlere her türlü organizasyon hizmeti vermekte, animatör temin edebilmekteyiz.

Açılışlarınızda dikkatleri üzerinize çekebilmeniz ve insanların yeni açılacak olan mekanınızın önünde uzun süre vakit geçirmesini sağlayabilmeniz için çeşitli aktiviteler düzenlemekteyiz. Dilerseniz firmamızdan, patlamış mısırcı, Maraş dondurmacısı, pamuk şekerci temin edebilir, açılışlarınızın önünde bulundurabilir ve misafirlerinize ikramlar yapabilirsiniz. Bu tarz ikramlar çevre halkının dikkatini çekecektir. Bu sayede daha büyük bir kitleye ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yapacağınız jestle potansiyel müşterilerinizin organizasyonlarınızın önünden mutlu ayrılmasına yardımcı olabilir ve akıllarda uzun süre yer edebilme şansı yakalayabilirsiniz. İkramlarınız sayesinde dikkatini çektiğiniz halkın, alanda daha uzun süre vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizin tanıtımını ve kampanyalarını detaylı olarak anlatma şansı yakalayabilirsiniz.

Sizin açılışınızın diğer açılışlardan farklı olması, insanların dikkatini çekebilmeniz ve akıllarda yer edebilmeniz için farklı konseptlerde etkinlikler düzenleyebilmekteyiz. Osmanlı konsepti ile sizlere, davetlilerinize ve çevre halka nostalji yaşatmaktayız. Firmamızdan Osmanlı şerbeti, Mesir macunu ve yapım elemanı kiralayabilir, açılışlarınıza farklı bir atmosfer getirebilirsiniz. Farklı sunumlarımız misafirlerinizi cezbedecek ve firmanıza farklılık yaratacaktır. Çeşitli meyveler ve baharatlarla hazırlanan Osmanlı macunu, misafirlerinizin görsel şölen yaşamasını sağlayacaktır. Yetişkinlerin olduğu kadar çocukların da dikkatini çekecek ve konuklarınızı keyifli dakikalar yaşamasını sağlayacaktır.

Hizmetlerimizin tümünü uygun fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz. Firmamızla iletişime geçerek fiyat talebinde bulunabilir, palyaço ve tahta bacak kiralayabilir, kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.