Eğlence, kültür ve sanat için düzenlenen tüm festivallerin organizasyonlarını başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Vizyonunu sürekli yenileyen firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına kendini daima geliştirmektedir. Yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışımızla, festival organizasyonlarına faklı bir bakış açışı getirmekteyiz. Düzenleyeceğimiz etkinlikler sayesinde dikkatleri üzerinize çekebilir, kısa zamanda kamuoyunda belli bir yer edinebilirsiniz. Kaliteli ve farklı etkinlik anlayışımız sayesinde akıllarda uzun süre kalacak, yazılı ve görsel basında yer edeceksiniz.

Uygun Fiyatlarla Kaliteli Ekipman Temini

Uygun fiyatlarla firmamızdan temin edeceğiniz, ses, ışık, sahne ve truss sistemleri ile organizasyon maliyetlerini düşürebilirsiniz. Son teknoloji ekipmanlarımız ile eğlencenin tadına varabilirsiniz. Görsel ışık showlarıyla etkinliklerinizde farklılık yaratabilirsiniz. Firmamızdan uygun fiyatlarla seyirci platformu kiralayabilirsiniz. Davetlilerinize ikramda bulunmak için firmamızdan bistro, masa ve sandalye temin edebilir, cazip fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Etkinliklerinizin büyüklüğüne ve alan hacmine göre dilediğiniz kadar masa ve sandalye temininde bulunabilmekteyiz.

Festivallerde ürün tanıtımları ve satışları yapabilirsiniz. Bu eylemi gerçekleştirebilmek için bizden uygun fiyatlarla, kaliteli stantlar kiralayabilirsiniz.

Süsleme Hizmetleri

Festivallerinizde görselliği ön plana çıkarmak için firmamızdan süsleme hizmeti alabilirsiniz. Konsepte ve etkinlik amacına göre süslemelerimizi gerçekleştirmekteyiz. Şık süslemelerle etkinliklerinizin kişilerin hafızasına kazınmasını ve basının dikkatini çekmesini sağlamaktayız. Festivallerinizin hizmet ettiği amacı ön plana çıkarmak için firmamıza afiş hazırlatabilir, afişlerinizle organizasyon alanınızı süsletebilirsiniz. Hizmetlerimizin tümü deneyimli personeller tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Farklı ve Nostaljik Tatlarla Festivallerinizde Farklılık Yaratın

Uygun fiyatlarla catering hizmeti veren firmamız, sizlere yeni tatlar deneyimlendireceklerdir. Çeşitli kanepelerimiz, çay ve kahve ikramlarımız güler yüzlü personellerimiz tarafından servis edilmektedir. Bütçenize uygun menülerden birini seçebilir, uygun fiyatlarla servis personelleri temin edebilirsiniz.

Dilerseniz alanda pamuk şekerci, Osmanlı macuncusu, Osmanlı şerbetçisi, patlamış mısır arabası ve yapım elemanı bulundurabilir, nostaljik tatlarla etkinliklerinizde festival ruhunu yakalayabilirsiniz.

Orkestra, Dj ve Sanatçılarla Müziğin Ritmini Yakalayın

Geniş bir sanatçı portföyüne sahip olan firmamız, festivallerinizde eğlencenin tadına varmanıza yardımcı olmaktadır. Festivallerinize sanatçı ve orkestra getirebilmekteyiz. Geniş sanatçı portföyümüzün yanı sıra sizlere kaliteli ekipmanlar temin edebilmekte, profesyonel DJ hizmeti verebilmekteyiz. Geniş ve zengin şarkı arşivine sahip DJ’lerimiz, firmamızdan kiralayacağınız ses ekipmanları ile sizlere müzik ziyafeti yaşatmaktadır. Bu sayede ritme ayak uydurabilir, festivallerde eğlencenin doruklarına ulaşabilirsiniz.  

Gösteri ve Showlarla Festivallerinizi Renklendirin

Animatör hizmeti ve show gösterileri ile festivallerinizi renklendirin. Firmamızdan animatör hizmeti alabilir, festivallerinizi hareketlendirebilirsiniz. Dansçılarımız çeşitli koreografilerle sizlere dans gösterileri yapmakta, sihirbazlarımız çeşitli numaralarla davetlilerinizi şaşkınlığa uğratmaktadır. Festival alanında çeşitli kostümlerde animatör bulundurabilmekteyiz. Farklı kostümlerdeki animatörler çocukların ve yetişkinlerin ilgisini çekmektedir.

Profesyonel Fotoğrafçılarla Anılarınızı Ölümsüzleştirin

Uygun fiyatlarla profesyonel fotoğrafçılık hizmeti vermekteyiz. Profesyonel fotoğrafçı ve kameramanlarımız kültür, sanat ve eğlence amaçlı düzenlenen festivallerinizi ölümsüzleştirmektedir. Festival sonrasında fotoğraflarınızı ve DVD kayıtlarını, fotoğraf standımızdan alabilirsiniz.

Festival organizasyonlarınıza farklı bir hava katmak ve etkinliklerinizin kusursuz geçmesi için bizimle iletişime geçin.