Çeşitli organizasyon ve etkinlikleriniz için uygun fiyatlarla ekipman kiralama hizmeti vermekteyiz.

Zeus Organizasyon firması olarak 2009 yılından bu yana sektörde en ön sıralarda yerimizi almakta, etkinlikleriniz için sizlere catering, personel, süsleme ve ekipman kiralama hizmeti vermekteyiz. Sektördeki ve teknolojideki yenilikleri ve gelişmeleri daima takip etmekte ve hizmetlerimizde uygulamaktayız. Kaliteli ekipmanlarımızla düğün, davet, kutlama, açılış, tanıtım ve festival gibi etkinliklerinizi kusursuzlaştırmaktayız.

Etkinlikleriniz için Masa, Sandalye, Bistro ve Kürsü Kiralama Hizmeti

Firmamızdan 10 ve 8 kişilik yuvarlak banket ve dikdörtgen servis masası seçeneklerinden birini seçebilir, uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. Süsleme hizmeti veren firmamız, masalarınızı en iyi kalitedeki saten kumaşlarla giydirmektedir. Masalarınız seçeceğiniz renk doğrultusundaki aksesuarlarla zenginleştirilmektedir.

Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilmeniz için firmamızdan lake, ahşap ve plastik sandalye ve nikah sandalyesi temin edebilirsiniz. Davetin büyüklüğüne ve kişi sayısına göre sizlere istediğiniz kadar sandalye temin edebilmekteyiz. Firmamızdan süsleme hizmeti de alabilirsiniz. Personellerimiz konsepte uygun renklerdeki tüllerle sandalyelerinizi kusursuz bir görünüme kavuşturacaklardır.

Kokteylleriniz için bistro kiralama hizmeti de vermekteyiz. Firmamızdan catering hizmeti alarak, farklı tatlarla kokteyllerinizi zenginleştirebilir, servis personellerimiz aracılığı ile misafirlerinize içecek ve yiyecek ikramı yapabilirsiniz.

Okul ve şirket organizasyonlarınızda konuşma yapabilmek için bizden kaliteli ahşap kürsüler tedarik edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Şık Nikah Masası ve Kürsüsü Kiralama

Nikah ve düğün organizasyonlarınız için firmamızdan şık nikah masası ve kürsüsü tedarik edebilirsiniz. Nikah masası veya kürsüsü tercihi konsepte göre farklılık göstermektedir. Gelin ve damat adayları kır ve kumsal düğünü konseptindeki davetlerinde genellikle kürsü tercihinde bulunurken, salon düğünlerinde nikah için masa tercih edilmektedir. Bizler sizin tercihine göre en kaliteli ürünü merasiminize getirmekte ve en iyi şekilde süslemekteyiz. Taze çiçeklerle süsleyerek, davetlerinizde iç açıcı bir hava yaratmaktayız.

Şık ve Gösterişli Gelin Yolu Kiralama

Gelin ve damadın merasim alanına gösterişli bir giriş yapması için firmamızdan şık gelin yolu kiralayabilirsiniz. Şamdanlı, ferforje, çiçekli ve kemer gelinli yollarlarımız farklı ölçü ve ebattadır.

Kına ve Sünnet Tahtı Kiralama

Son dönemlerde kına gecelerinde ve sünnet törenlerinde en çok tercih edilen konsept,  nostaljik Osmanlı konseptidir. Tahtın üzerinde oturan gelinler kendini sultan gibi hissederken, sünnet çocukları ise bir şehzade gibi alanda yerini almaktadır. Kubbeli, varaklı farklı renk ve ebatlardaki tahtlarımızdan birini seçebilir, uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz.

Şenlik, Eğlence ve Festival Etkinlikleri için Gerekli Ekipmanlar

Bireysel, kurumsal ve ulusal birçok etkinlik için gerekli olan seyirci ve protokol tribünü, podyum ve sahneyi tarafımızdan kiralayabilir, kurulum hizmeti alabilirsiniz.

Firmamızdan orkestra ve DJ hizmeti alabilir, ses, ışık ve sahne sistemleri için gerekli olan bütün ekipmanları uygun fiyatlarla firmamızdan tedarik edebilirsiniz.

Düğün, davet, tanıtım, açılış ve kutlama gibi etkinliklerinizin tümüne, gerekli olan her türlü ekipmanı tedarik etmekteyiz. Uygun fiyatlarla ekipman kiralama hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un her semtine hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek, fiyat talebinde bulununuz.