2009 yılından bu yana profesyonel olarak hizmet veren Zeus Organizasyon birçok farklı dalda ve birçok farklı yaş grubuna göre düzenlenen sportif organizasyonlara destek sağlamaktadır. Kurumsal ve bireysel tüm organizasyonları aynı titiz çalışmayla yürütmekteyiz. Dinamik kadromuz, en kaliteli ekipmanlarımız ve güler yüzlü personellerimizle sizlere bir profesyonelle çalışmanın ayrıcalıklarını yaşatmaktayız. Organizasyon öncesi, organizasyon sonrası ve esnasında sizlerin her türlü ihtiyacına destek sağlamakta, her şeyin kusursuz olması için çalışmaktayız.

Basketbol, futbol, satranç, tenis, yüzme, dans ve daha birçok farklı branşlarda düzenlenen pek çok etkinliği profesyonel olarak organize etmekteyiz. Etkinliklerinizde fark yaratmanınız için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Nitelikli personellerimizle kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı yürütmekte, ülkemizde sporun gelişmesine destek sağlamaktayız. Ülke ekonomisin kalkınması, toplum yaşam kalitesinin yükselmesi için çalışmalarımızı yürütmekte, yenilikçi anlayışımızla vizyonumuzu sürekli genişletmekteyiz. Etkinliklerimizde farkındalık yaratarak, yazılı ve görsel basında yer edebilmeniz için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Müşteri memnuniyeti politikasını benimseyen firmamıza güvenebilir, projelerinizi gönül rahatlığı ile bizlere teslim edebilirsiniz.

Sporcuların Motivasyonunu Arttırın

Ulusal spor müsabakaları, öğrenciler ve şirket içi motivasyon çalışmaları için düzenlenen spor etkinliklerinde açılış ve kapanış partileri düzenleyerek sizlere eğlenceli saatler yaşatmaktayız.

Sporcuların motivasyonunu arttırmak için gerçekleştirilecek tüm etkinlikleri detaylı  çalışmalarımızla yürütmekteyiz.

Bizden kiralayacağınız ses, ışık ve sahne sistemleri ile sporculara ve davetlilere keyifli dakikalar yaşatabilirsiniz. Kiralayacağınız ses ve sahne sistemleri ile sporculara ve davetlilere müzik şöleni yaşatabilirsiniz. Tarafımızdan DJ kiralayabilir, kendinizi müziğin ahengine bırakabilirsiniz. Güncel şarkılardan oluşturulacak şarkı arşivimiz, sizlere müzik ziyafeti yaşayacaktır.

Firmamızdan orkestra temin edebilir isterseniz  orkestramızın oluşturacağı listeyle, isterseniz kendi listenizle müziğin ritmine ayak uydurabilirsiniz. Dilerseniz varsa takımlarınızın marşını çaldırabilir, takım ruhunun güçlenmesini sağlayabilirsiniz.

Lezzetli İkramlarla Etkinliklerinizi Güçlendirin

Dilerseniz firmamızdan catering hizmeti alabilir, etkinliklerinizde farklı lezzetlere  yer verebilirsiniz. Seçtiğiniz menü doğrultusunda sizlere çeşitli ikramlarda bulunabilir, yeni tatlar deneyimlemenize yardımcı olabiliriz. Taze yiyecek ve içeceklerden oluşan menülerimiz, servis personellerimiz tarafından misafirlerinize, sporcu ve seyircilerinize ikram edilmektedir. Çay ve kahve servislerimiz güler yüzlü personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Coffe break, lunch box ve kokteyl hizmeti veren firmamız, her damak tadına hitap etmektedir. Bütçenize uygun menü seçeneklerimizden birini tercih edebilirsiniz.
Cazip Fiyatlarla Ekipman Temini

Firmamızdan etkinlikleriniz için gerekli olan her türlü ekipmanı uygun fiyatlarla temin edebilir ve kiralayabilirsiniz. Etkinlik öncesi ve sonrası partiler için gerekli olan ses, sahne ve ışık sistemi, seyircilerinizi ağırlayabilmeniz için seyirci platformunu, misafirlerinize ikramda bulunabilmeniz için bistroları, masa ve sandalyeleri, etkinlik öncesi ve sonrası konuşmaları gerçekleştirebilmek için kürsüyü tarafımızdan temin edebilir ve cazip fiyatlarla kiralayabilirsiniz.

Ayrıca firmamızdan dilediğiniz sayıda tanıtım ve servis personeli temin edebilir, etkinliklerinizin sorunsuz yürümesini sağlayabilirsiniz. Donanımlı personellerimiz, daima güler yüzlü hizmet sağlamaktadır.

Organizasyonlarınızda Hareket ve Canlılık

Ulusal, kurum içi ve okullar arası gerçekleştirilen spor müsabakalarına canlılık ve hareketlilik katmak için animatör hizmeti de vermekteyiz. Alanında uzman animatörlerimiz gerçekleştirecekleri gösterilerle, eğlencenin tadına varmanızı sağlayacaktır.  Animatörlerimiz farklı gösteri ve showlarla davetlilerinizin eğlenceli dakikalar yaşamasını sağlarken, takım ruhunun güçlenmesini ve  sporcularınızın motivasyonunun artmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda ilgi çekici showlar sayesinde dikkatlerin üzerinize çekilmesini ve kamuoyunda yer etmenizi sağlamaktayız.  Ulusal organizasyonlarda animatör hizmeti almanız, yazılı ve görsel basında yer etmenizi kolaylaştıracaktır.

Spor Müsabakalarınızı Ölümsüzleştirin

Firmamızdan profesyonel fotoğrafçılık hizmeti alarak sportif organizasyonlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Profesyonel fotoğrafçılarımız tek ve grup fotoğraflarınızı çekmektedir. Kameraman hizmeti alarak, etkinliklerinizin her detayını kayıt altına alabilirsiniz. Fotoğrafçı ve kameramanlarımız piyasanın en iyi ve en donanımlı ekipmanlarıyla hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Profesyonel ve Kaliteli Hizmet

Ulusal, okullar arası ve şirket içi düzenleyeceğiz sportif faaliyetlerin tümünü profesyonel anlamda gerçekleştirmekteyiz. Organizasyonun tüm detayları ile titizlikle ilgilenmekte, sizler için en iyisini gerçekleştirene kadar çalışmaktayız.

Şirket içi ve okullar arası gerçekleştirilen sportif organizasyonlarda, gerçekleştireceğimiz faaliyetler sayesinde  çalışan ve öğrencilerin motivasyonu arttıracağımızı temin etmekteyiz. Çalışmalarımız okul ve iş yaşamında verimliliğin artması ve dolayısıyla toplumumuzun kalkınması yönündedir. Kaliteli hizmetlerimizin tümünü uygun fiyatlarla gerçekleştirmekte, spora ve sporcuya destek vermekteyiz.

Sizler için kendini sürekli yenileyen Zeus Organizasyon bir telefon kadar uzağınızdadır. İrtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.