2009 yılından bu yana sektörde yer edinen firmamız, düzenlediği bütün etkinliklerle rakiplerine öncülük etmektedir. Mavi yolculuk ve deniz turlarının tümünde güler yüzlü personellerimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile sizlere hizmet vermekte, kusursuz bir gece geçirmeniz için çalışmaktayız.

Müşterilerimizin birçoğu doğum günü, evlilik teklifi, mezuniyet kutlaması, kına gecesi, düğün, şirket içi motivasyon geceleri ve daha birçok özel gecesini yat ve teknelerde kutlamayı tercih etmektedir. Biz sizin için etkinliklerinizin tüm detayı ile ilgilenmekteyiz. Sizlerin tek yapması gereken açık havanın ahengine kendini kaptırmak, gönlünce eğlenmek ve deniz havasını içinize çekmek olacaktır.

Şık Kutlama ve Organizasyonlar

Düzenleyeceğiniz doğum günü, nişan, düğün, kına gecesi, şirket içi motivasyon geceleri, mezuniyet gecesi ve daha birçok farklı etkinlik için konseptinize uygun süslemelerle, etkinliğinizi güçlendirmekteyiz. Saten masa örtüleriyle masaları giydirmekte, tül detaylarla sandalyeleri ve alanı süsleyerek ortamda şık bir ambiyans yaratmaktayız.

Açık Havada Eğlencenin Tadına Varın

Yat, tekne gezisi organizasyonlarınızın tümünde firmamızın temin edeceği animatör ve dansçılarla eğlencenin tadına varabilirsiniz. Animatörlerimiz farklı gösterilerle, sizlere unutulmaz dakikalar yaşatmaktadır. Dansçılarımız farklı koreografilerle, sizleri eğlencenin doruğuna çıkarmaktadır.

Düğün, doğum günü, kutlama ve eğlence değince akla hiç şüphesiz oryantaller gelmektedir. Sizler için kutlamalarınıza getirteceğimiz profesyonel oryantal dansçı ve zenneler sayesinde nostaljik Türk gecesi yaşayabilirsiniz. Oryantallerimizin gerçekleştireceği dans gösterileriyle ritme ayak uydurup, yerinizde duramadığınızın farkına varacaksınız. Yabancı misafirlerinizi ağırlayacağınız kutlamalarda, dans gösterileri ve yemeklerle Türk kültürünü onlara en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

Boğaz Havasında Lezzetli Yemekler

Şık davetleriniz, kutlamalarınız ve eğlenceleriniz için sizlere catering hizmeti de vermekteyiz. Denizin ortasında yemek yeme keyfine varabilir, manzara eşliğinde lezzetli ikramlarımızdan tadabilirsiniz. Seçeceğiniz menü doğrultusunda, kişi sayısına göre yemeklerimiz hazırlanmaktadır. Taze ürünlerden oluşan yiyecek ve içeceklerimizle faklı tatlar keşfedebilir, misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz.

Açı hava, eğlence ve hareketlilik, acıkmanıza neden olacaktır. Yemekli etkinliklerinizde sizlere her konuda yardımcı olmakta ve en iyi hizmeti sağlamak adına çalışmaktayız. Her damak tadına hitap eden alkollü ve alkolsüz menülerimizle, boğaza karşı yemek yemenin tadına varabilirsiniz. Güler yüzlü servis personellerimiz tarafından yemek sonrasında tatlı, meyve ve çay ikramları yapılmaktadır. Firmamızdan davetlerinizin büyüklüğüne göre dilediğiniz kişi sayısında personel temin edebilirsiniz.

Özel Gecelerinizi Ölümsüzleştirin

Zeus Organizasyon olarak profesyonel fotoğrafçılık hizmeti de vermekteyiz. Alanında uzman fotoğrafçılarımız, davetlerinizi ölümsüzleştirmektedir. Tek, çift ve grup fotoğraflarıyla, unutulmaz gecenizi kalıcı kılmaktadır. Firmamızdan kameraman hizmeti de alabilirsiniz. Profesyonel kameramanlarımız etkinlik, kutlama ve davetlerinizin her anını kayıt altına almakta, ileride yüzünüzde tatlı bir gülümsemeyle özel gecenizin her anını hatırlamanıza yardımcı olmaktadır. Gecenin sonunda fotoğraf ve kayıtları personellerimizden temin edebilirsiniz.

Yat ve tekne gezisi organizasyonlarınızı tecrübelerimizden faydalanarak, profesyonel anlamda gerçekleştirebilirsiniz. Hizmetlerimizin tümü sektörün en uygun fiyatlarıyla gerçekleştirilir. Kaliteli hizmet anlayışıyla uzun yıllardır hizmet veren firmamız, bir telefon kadar uzağınızdadır.