Bireysel ve kurumsal olarak düzenleyeceğiniz her türlü etkinlikte yanınızda olan Zeus Organizasyon 2009 yılından bu yana sektörde yerini almaktadır. Profesyonel anlamda gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle rakiplerimize öncülük etmekteyiz. Vizyonunu daima genişleten firmamız, sektördeki organizasyon anlayışına farklı bir bakış açısı getirmektedir. Bizler sizler için daima kendimizi yenilemekte, sizlere de bu konuda danışmanlık yapmaktayız. Son trendlerden oluşturacağımız konseptlerle en iyi organizasyonun sizin olmasını sağlamakta ve gerçekleştireceğiniz etkinliklerde hafızalarda uzun süre yer etmeniz için çalışmaktayız.

Tanıtım ve Lansmanlarınıza Prestij Kazandırmaktayız

Projelerinizin ve fikirlerinizin tanıtımını en iyi şekilde gerçekleştirebilmeniz için sizlere daima kaliteli hizmet sunmaktayız. Kar marjınızı kısa sürede yükseltebilmeniz için sizlerin çözüm ortağı olmaktan gurur duymaktayız. Tanıtım organizasyonlarınızın kusursuz geçmesi, akıllarda yer etmesi ve bu sayede geniş bir kitleye hitap edebilmeniz için çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz.

Uygun Fiyatlarla Ekipman Temini

Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilmeniz ve çeşitli ikramlar yapabilmeniz için firmamızdan dilediğiniz kadar masa, sandalye ve bistro temin edebilirsiniz. Kişi sayısına ve bütçenize göre şık ekipmanlar temin edebilirsiniz. Firmamızdan uygun fiyatlarla müzik ve ses sitemi kiralayabilir, barkovizyon hizmeti alabilirsiniz.

Mekan ve Ekipman Süsleme Hizmeti

Misafirlerinizi şık bir alanda ağırlamak, davetlerinize prestij kazandırmak için firmamızdan kiralayacağınız masa, sandalye ve bistroları dilediğiniz gibi süsletebilir, firmamızdan konsepte uygun süsleme hizmeti alabilirsiniz.

Firmamızdan kiralayacağınız masaları seçeceğiniz konsepte uygun olan renklerdeki kumaşlarla girdirmekteyiz. Seçeceğiniz renge göre en kaliteli saten kumaşlarla masalarınızı girdirmekteyiz. Ortamdaki bütünlüğü sağlamak için aynı renkte tüllerle sandalye ve bistrolarınızı fiyonk şeklinde süslemekteyiz. Şık süslemelerimizle davetlerinize prestij katabilir, şirket saygınlığınızı arttırabilirsiniz.

Dilerseniz tanıtımını yapacağımız ürün görselleri bulunan afişler hazırlatabilir, personellerimize bu afişlerle alanı süsletebilirsiniz. Bu sayede görsellerle tanıtım etkinliklerinizi desteklemiş olursunuz.

Ürün Orkestrası ile Lansmanınızda Fark Yaratın

Firmamızdan tek kişilik veya çok kişilik orkestra temin edebilir, lansmanlarınızda fark yaratabilirsiniz. Basın yada çalışanlarınızın katılacağı etkinliklerinizde fark yaratabilir, ürün tanıtımlarınızı dilediğiniz akılda yer edecek şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz orkestramız firmanıza ait mevcut single parçanız varsa onu seslendirebilirler. Alacağınız orkestra ve Dj hizmeti ile davetlilerinizin eğlenceli dakikalar yaşamasını sağlayabilir, müziğin ritmine ayak uyduran misafirlerinizin zihninde farklı bir yer edinebilirsiniz.

Animatör Hizmeti ve Dans Gösterileri ile Tanıtımlarınızı Renklendirin

Ürün tanıtımlarınızda ürünü ön plana çıkartacak dans gösterilerimiz fark yaşatmaktayız. Farklı koreografilerle dansçılarımız basında ve akıllarda yer etmenize yardımcı olacaklardır. Profesyonel dansçılarımız break dans gösterisi, modern dans, tango, salsa gösterisi, jazz dans gösterileri ile davetlilerinize unutulmaz dakikalar yaşatmaktadır.

Çeşitli showlar yapan animatörlerimiz davetlilerin aklında ve basında kolaylıkla yer etmenizi sağlayacaktır. Yapacakları sıra dışı gösterilerle tanıtımlarınızın dilden dile dolaşmasını ve kısa zamanda geniş bir kitleye hitap etmesini sağlamaktadır.

Farklı Lezzetlerle Davetlilerinizi Etkileyin

Farklı lezzetlerden ve taze yiyeceklerden oluşan menülerimiz, davetlilerinizi etkilemektedir. Bütçenize uygun olarak seçeceğiniz menülerimizin tümü farklı damak tatlarının tümüne hitap etmektedir. Firmamızdan uygun fiyatlarla catering hizmeti alabilir, lezzetli ikramlarla açılışınızı renklendirebilirsiniz. Yiyecek ve içeceklerimiz tecrübeli servis personellerimiz tarafından ikram edilmektedir.

Markanızı Temsil Etmekteyiz

Profesyonel olarak ürün tanıtımlarınızda markanızı temsil edecek görselliği ve duruşuyla şirketinize prestij katacak modelleri firmamızdan temin edebilirsiniz. Dilediğiniz sayıda host ve hostes temin edebilir, karşılama ve yönlendirmelerinize yardımcı olmalarını sağlayabilmekteyiz. Güler yüzlü host ve hosteslerimiz, sizleri en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Dilerseniz alanda tercüman hostes bulundurabilir, yabancı misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanıza yardımcı olabilmekteyiz.

Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmeti

Firmamızdan uygun fiyatlarla profesyonel fotoğrafçılık hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel anlamda çekilen ürün fotoğraflarınız, basında kolayca yer etmenize yardımcı olacaktır. En iyi ve en yeni ekipmanlarla çalışmalarını yürüten fotoğrafçı ve kameramanımız, marka ve ürün tanıtımlarınızı kayıt altına almakta ve sizlere profesyonel destek sağlamaktadır. Dilerseniz sizler için ürün tanıtım filminizi yapabilir, uygun fiyatlarla kiralayacağınız ekipmanlarımız aracılığı ile davetlilerinize izlettirebilmekteyiz.

Tanıtım ve lansman organizasyonlarınız için ekipman kiralama, fotoğrafçılık, catering, animasyon, dans, personel, tercüman hizmeti veren firmamız etkinliklerinizde sizleri en iyi şekilde temsil etmekte ve tüm hizmetlerinizi titizlikle gerçekleştirmektedir. Rakiplerinizin önüne geçmeniz, sektörde fark yaratmanız için sizler için gece ve gündüz çalışmaktayız. Uygun fiyatlarla tanıtım ve lansman organizasyonlarında fark yaratmak için bizimle iletişime geçmemiz yeterli olacaktır.