2009 yılından bu yana sektörde yerini alan firmamız, ekipman kiralama hizmeti de vermektedir. Kına gecesi, nişan töreni, kurumsal ve sportif organizasyonlar mezuniyet gecesi, açılış, lansman  ve düğün organizasyonu hizmeti veren firmamız, en iyi ekipmanlarla sizlere hizmet vermektedir. Genç ve dinamik kadromuzla profesyonel anlamda gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar, akıllarda uzun yıllar yer edecektir.

Yenilikçi firmamız, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Son trendlerden daima haberdar olmakta ve sizleri de bu konuda yönlendirmektedir. Organizasyonlarda kullanılan son trend malzemelerle, davetlerinizi özel kılmakta ve davetlilerinize unutulmaz anlar yaşamanızı sağlamaktayız.

Nikah Masası ve Kürsüsü Kiralama

Firmamızdan şık nikah masası, kürsüsü ve pufları temin edebilirsiniz. Davetinize ve konseptinize  uygun olarak ürünlerimizi süslemekteyiz. Çeşitli renk seçeneklerinde bulunan kumaşlarımızı sizin seçimize sunmakta, isteğiniz doğrultusunda ürünleri kaliteli kumaşlarla ve tüllerle giydirmekteyiz.  Ayrıca seçeceğiniz konsepte uygun gösterişli nikah sandalyeleri temin edebilmekteyiz.

Son dönemlerde özellikle tercihini kır düğününden yana kullanan gelin adayları, nikahını kürsüde nikah kıymayı tercih etmektedir. Nikah kürsüsü, düğün merasiminize daha modern bir hava katmaktadır. Nikah kürsüsünü, kaliteli tüllerle, çiçeklerle ve çeşitli aksesuarlarla süslemekteyiz. Seçtiğiniz kumaş, çiçek ve aksesuarlarla nikah kürsüsünü, düğün konseptine uygun hale getirmekteyiz.

Plastik Sandalye Kiralama  

Açılış, düğün, kına gecesi, nişan, mezuniyet töreni, doğum günü gibi organizasyonlarınızda kişi sayısına göre bizden uygun fiyatlarla plastik sandalye temin edebilirsiniz. Süsleme hizmeti de veren şirketimiz, plastik sandalyeleri çeşitli renklerdeki tül, kumaş ve fiyonklarla süslemektedir. Süslenmiş sandalyeler, davetinize gösteriş katmaktadır.

Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet  törenleri erkek çocuğu olan anne ve babaların hayatındaki en özel gecelerden biridir. Erkek evladınızın ve sizin en özel gecesinde, çocuğunuzun kendisini daha da özel hissetmesi için elimizden geleni yapmaktayız. Sünnet tahtları, son dönemlerde sünnet organizasyonları arasında oldukça popüler malzemeler arasında yer almaktadır. Müşterilerimiz tarafından oldukça rağbet gören bu ürünler, davetlerinize gösteriş katmaktadır.  

Organizasyon malzemeleri kiralama hizmeti veren firmamızdan, gösterişli sünnet koltuğu ve tahtı temin edebilirsiniz. Farklı birçok seçeneği bulunan sünnet koltukları arasından konseptinize uygun olan seçimi yapabilirsiniz.

Tahtırevan Kiralama

Uygun fiyatlarla firmamızdan tahtırevan kiralayabilirsiniz. Sünnet törenlerinde sünnet çocuğunun bu şekilde alana gösterişli bir giriş yapmasını sağlayabilir, davetinizin uzun yıllar akıllarda yer etmesine yardımcı olabilirsiniz. Yeniçeri kostümü içerisinde bulunan animatörler tarafından tahtırevan üzerinde taşınan çocuğunuz, bu şekilde kendini daha özel hissedecektir. Zira o gece, çocuğunuzun en özel gecesi olmaktadır. Bizde bu özel geceyi daha özel kılmak ve çocuğunuzun ileride yüzünde bir gülümsemeyle bu geceyi hatırlaması için elimizden geleni yapmakta, geleceğe güzel hatıralar bırakmasına yardımcı olmaktayız.

Kına Tahtı Kiralama

Son dönemlerde Hint ve Osmanlı konsepti, kına gecesi organizasyonlarında en çok tercih edilen konseptler arasında yerini almaktadır. Kına tahtı üzerinde gelin adayları kendilerini bir sultan kadar özel hissetmektedir. Evliliğe adım atan gelin adaylarının bu günde, kendilerini özel hissetmeleri için en iyi ekipmanları kullanmaktayız. Çiftli, tekli ve kubbeli kına tahtı seçeneklerinden birini seçebilir ve kına gecenizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Gelin adayları kına tahtı süslemelerinde genellikle kırmızı rengi tercih etmektedir. Süslemeler faklı renklerde de olabilmektedir. Kına tahtını, konsepte uygun olan renklerde özel olarak süslemekteyiz.

Kına gecelerinde, gelin adayları ve nedimeler için çeşitli aksesuarlar da temin edebilmekteyiz. Örneğin halay mendilleri, kına tepsileri, nedime taçları, nedime takıları, tef, el mumları, nedime duvakları temin edebilmekteyiz. İsteğe göre özel kına gecesi kostümleri ve bindallı da temin edebilmekte, gelin adaylarının her türlü ihtiyacına çözüm üretebilmekteyiz.

Şirket açılışları ve organizasyonları için malzeme temin etmekteyiz

Kurumsal organizasyonlar ve açılışlar için gerekli malzemelerin hepsini firmamızdan uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Bistro kiralayabilir, potansiyel müşterilerinize ve davetlilerinize ikramlar yapabilirsiniz. Ayrıca servis hizmeti de veren şirketimiz, kokteyllerinizde ve ikramlarınızda sizlere elemanda temin edebilmektedir. Servis elemanlarımız, genç ve dinamik bir kadrodan oluşmaktadır.

Uygun Fiyatlarla Organizasyon Düzenleyebilirsiniz

Uzun yıllardır hizmet veren firmamız, kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Bizler işimizi severek yapmaktayız. Bizim için önemli olan, müşterilerinin isteklerini karşılayabilmek ve onlara özel zamanlar yaşatabilmektedir. İşini severek yapan firmamız, hizmetlerinin tümünü uygun fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Organizasyon malzemelerini tarafımızdan uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Bu sayede bütçenizi sarsmadan hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirebilmek için bizimle iletişime geçin.