NİŞAN ORGANİZASYONU

Evlilik yolunda atılan ilk adım olan nişan törenlerinizin kusursuz olabilmesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Misafirlerinizi girişte karşılıyor, unutulmaz bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.  Mutluluk yolundaki ilk adımda sizleri her konuda destekliyor, her şeyin hayallerinizdekinden bile daha güzel olmasına yardımcı oluyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile hayallerinizi gerçek kılıyoruz.

Hayallerinize Profesyonel Dokunuşlar

Nişan merasimi, evlilik yolundaki ilk adımdır. Nişan organizasyonu düzenlemek, keyifli olduğu kadar sizler için bir o kadar da stresli geçebilmektedir. Kendinizi profesyonel ellere teslim ederek, nişan hazırlıklarınızın yalnızca keyfini çıkartabilirsiniz.

Zeus Organizasyon şirketi olarak, sektörde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Profesyonel olarak hizmet veren ekibimiz, özel günlerinizi ölümsüz kılmaktadır. Yalnızca müşteri memnuniyeti esas alan firmamız, bütçenize uygun organizasyonlar düzenlemektedir. İstanbul’un her yerinde çeşitli organizasyonlar yapmakta, hayalini kurduğunuz her şeyi uygun fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz.

Şık Dekorlar ve Masa Süslemeleri

Merasim alanında ahengin sağlanabilmesi için süslemeler ve masa örtüleri uyumluluk içerisinde olmalıdır. Düğün gününüz beyazlara kaplı olacağı için bizim önerimiz, süslemeler ve masa örtüsü rengi konusunda tercihinizi canlı renklerden yana kullanmanız olacaktır. Ancak kış aylarında yapılan törenlerde de müşterilerimiz çoğunlukla daha soft ve mat renkleri tercih etmektedir. Biz sizin zevk ve tercihlerinizi baz alarak, en şık dekorlarla merasim alanınızı süslemekteyiz. Seçtiğiniz renklerdeki  örtülerle masa ve sandalyeleri girdirmekteyiz. Saten masa örtüleri ve sandalye arkası organze fiyonk süslemeleriyle davetlilerinizi şık bir konsepte ağırlamaktayız. Şık masalar ve süslemeler, davetlilerinizin muhakkak aklında yer edecektir.

Şüphesiz ki merasim alanlarında en çok akılda kalan detay, renkler ve süslemelerdir. Renk ve süsleme tercihlerinizde sizlere danışmanlık yapabilmekte, en doğru kararı vermenize yardımcı olabilmekteyiz. Ufak detaylarla nişan merasiminizi, masalsı bir alana dönüştürüyoruz. Bu konuda bize ve tecrübelerimize güvenebilirsiniz.

Ses, Işık ve Sahne Sistemleri

Organizasyonlarınızda bütünlüğü sağlamak, davetinize ahenk ve eğlence katmak için tarafımızdan ses, sahne ve ışık sistemleri kiralayabilirsiniz. Fiyatlarımız için mutlaka bizimle iletişime geçerek teklif isteyiniz.

Mekandaki ışık sistemi, alandaki atmosferi değiştiren başlı başına büyük bir erkendir. Loş ışıklar romantik bir atmosfer yaratırken, daha canlı ışıklar daha enerjik bir atmosfer yaratabilmektedir. Mekan ışıklandırmalarını konsepte uygun olarak hazırlamaktayız. Özel gününüzü unutulmaz kılmak, hayatınızın en önemli gecelerinden birinde eğlenmek ve davetlilerinize de eğlenceli anlar yaşatabilmek için müzik sisteminin de büyük önemi bulunmaktadır. Extra bütçe karşılığında sizlere orkestra ve dj ayarlayabilmekteyiz. Bütçenize göre sizlere en uygun organizasyonu düzenlemekte ve nişan töreninizin hayallerinizin ötesinde olmasını sağlamaktayız.

Nişan Fotoğrafçılığı

Gelin ve damat adaylarının ve ailelerinin mutlu günlerini ölümsüzleştirmek için sizlere fotoğrafçılık hizmeti de verebilmekteyiz. Profesyonel fotoğrafçılarımız, en iyi ışık ve renk ayarlarıyla mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmektedir. Özel mekanlarda dış çekim yapabilmekte, değişik ambiyans ve konseptlerde fotoğraflarınızı çekebilmekteyiz. Yaratıcı fikirlerinize daima açığız. Ayrıca profesyonel fotoğrafçılarımız merasim alanında da hizmet vermekte, mutlu gününüzde sevdiklerinizle aynı karede bulunmanıza imkan tanımaktadır. Ayrıca sizlere kameraman hizmeti de verebilmekte, en özel anlarınızı profesyonel olarak kayıt altına alabilmekteyiz. Bütçe için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son Dönemin Trendi Nişan Hediyelikleri                                                                                         Son zamanlarda gelin adayları nişan gününü kalıcı kalabilmek için nişan şekeri yerine misafirlerine küçük aksesuarlardan oluşan hediyelikler dağıtabilmektedir. Nişan gününüzden hatıra kalan bu hediyelikler, çeşitli küçük aksesuarlardan oluşabilmektedir. Son zamanlarda gelinlerin çoğunlukla tercihi, gelin ve damat figürlerinden oluşan biblolar, anahtarlıklar, nar ve ayna şeklinde küçük aksesuarlardan yana olmaktadır. Zeus organizasyon firması olarak sizlere istekleriniz doğrultusunda son dönemlerin en trend nişan şekeri ve hediyeliklerinden örnekler sunabilmekteyiz. Bütçenize göre en şık hediyelik ve şekerleri firmanızdan temin edebilirsiniz.

Yılların Verdiği Güven

Zeus Organizasyon, uzun yıllardır nişan, kına, düğün, davet ve açılış organizasyonu yapmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve güvenle en özel günlerinizi profesyonelce organize etmekteyiz. Bütçenize göre konsept çalışması yapmaktayız. Bütçenizi sarsmadan, hayallerinizin de ötesinde bir gün geçirmenizi sağlamaktayız. Bizi tercih ederek, en doğru kararı vereceğinizi temin edebiliriz. Profesyonel ekimizle ve uygun bütçelerle sizlere birinci kalitede bir davet hazırlamaktayız.

Kişi sayısına ve hizmetlere göre fiyatlarımız değişkenlik gösterebilmektedir. Bizimle iletişime geçerek teklif isteyiniz.