MEZUNİYET ORGANİZASYONU

Mezuniyet geceleri, öğrencilik hayatının en özel gecesidir. Okul hayatının resmi olarak son günü olan mezuniyet günü, aynı zamanda yeni bir yaşama adım attığınız ilk gündür. Öğrencilerin arkadaşlarıyla güzel bir veda yaşaması için sizlere akıllarda yıllarca yer edecek bir organizasyon düzenlemekteyiz.

Yıllarca süren dostluklar, genellikle okul ortamında tanışılan arkadaşlardan oluşmaktadır. Dostlarınızla birlikte güzel anılar biriktirmeniz, ilerleyen yıllarda mezuniyet gecenizi yüzünüzde tatlı bir gülümsemeyle hatırlamanız için profesyonel organizasyon firmaları ile anlaşmanız gerekmektedir. Hayatınız için bu denli önemli olan bir gecede, aksaklık yaşamak ve gecenizin kötü geçmesi isteyeceğiniz son şeydir. Bizler bu noktada heyecanınıza ortak olmakta, sizlere profesyonel hizmet kalitesini yaşatmaktayız. Bizler sizler için her şeyin mükemmelin ötesinde olması için çalışmaktayız. Zeus Organizasyon firması uzun yıllardır çeşitli konseptlerde mezuniyet organizasyonu düzenlemektedir. Tecrübelerimizden faydalanarak size uygun olan konsepti seçebilir, en iyi mezuniyet töreninin sizinki olmasını sağlayabilirsiniz.

Gösterişli Mekan ve Masa Süslemeleri

Yıllarca hafızalarda yer edecek bir organizasyon gerçekleşebilmesi için alanın görselliği ile göze de hitap etmesi gerekmektedir. İlköğretim, lise ve üniversite öğrencilerine uygun olarak bir konsept hazırlamaktayız. Yaşa uygun olarak hazırladığımız konseptte, konsepte uygun olarak süslemelerimizi seçmekteyiz. Süslemelerimiz farklı renk seçeneklerinden oluşturulabilmektedir. Mezuniyet balolarında, ağırlıklı olarak okulu temsil eden renkler kullanılmaktadır. Dilerseniz faklı renk seçeneklerinden, isteğinize özel olarak konsept yapılabilmektedir.

Tercih edeceğiniz renklere göre kaliteli saten örtülerle masalarınız giydirilmektedir. Sandalyelerde aynı kaliteli kumaşlardan giydirilmekte, tül ve dantel detaylardan oluşan kumaşlarla fiyonk şeklinde süslenmektedir. Masalarınız konsepte uygun olarak, çeşitli aksesuarla süslenebilmektedir. Taze çiçeklerle masalarınızı süsleyerek, içinizin açılmasını sağlamaktayız. Taze çiçekler, yemeklerinize farklı bir ahenk katacaktır.

Şık şamdanlarla ve farklı dekorlarla, mekanınızın da ahengini değiştirebilmekteyiz. Masa ve sandalyelerinizi süslediğimiz kumaş ve tüllerle mekânınızı süslemekte ve alanı uyum haline sokabilmekteyiz.

Alanı çeşitli balonlara ve okulunuzu temsil eden afişlerle süsleyebilmekteyiz.

Catering Hizmeti

Firmamızdan catering hizmeti de alabilirsiniz. Farklı menü seçeneklerimizden birini seçebilirsiniz. Seçeceğiniz menü doğrultusunda, özel gecenize lezzet katmaktayız. Firmamız servis hizmeti de verebilmektedir. Tarafımızdan servis elemanı da temin edebilirsiniz. Genç ve dinamik bir kadrodan oluşan elemanlarımız, size kendinizi özel hissettireceklerdir.

Kürsü, Masa ve Sandalye Temini

Okulda ve açık alanlarda gerçekleştireceğiniz mezuniyet baloları için masa ve sandalye temin edebilmekteyiz. Okulun son günü olan mezuniyet günü, yeni bir başlangıca ilk adımınızdır. Yeni bir hayata adım atan öğrencilere, öğretmenleri yeni başlayacakları yaşam konusunda çeşitli öğütler vermek isteyebilirler. Firmamızdan kürsü de temin edebilir, konuşmalarınıza ciddiyet ve resmiyet katabilirsiniz.

Havai Fişek ve Konfeti Show

Mezuniyet organizasyonlarınızı, görsel bir şölene dönüştürmek için elimizden geleni yapmaktayız. Düzenleyeceğimiz organizasyon, hafızalara kazınacaktır. Havai fişek ve konfeti gösterileriyle, öğrencilere, öğretmenlere ve misafirlere görsel şölen yaşatmaktayız. Havai fişek, konfeti ve meşalelerimiz çeşitli renk ve ebatlarda bulunabilmektedir. Konsepte ve bütçenize en uygununu seçebilirsiniz.

Eğlencenin Tadına Varın

Lise, ilköğretim ve üniversite mezuniyetlerini daha eğlenceli kılmak adına hizmet vermekteyiz. Yaş gruplarına göre müzik arşivi oluşturmaktayız. Güncel şarkılardan düzenleyeceğimiz müzik arşivleriyle, sizlere eğlenceli dakikalar yaşatmaktayız. Dj hizmeti vererek, öğrencilerin müziğin ritmine ayak uydurmasını ve doyasıya eğlenmesini sağlamaktayız. Dilerseniz tarafımızdan orkestra da kiralayabilir ve eğlencenin sınırını zorlayabilirsiniz.

Fotoğraf ve Kamera Kayıt Hizmeti

Profesyonel fotoğrafçı ve kameraman hizmeti vererek, mezuniyet gecelerini ölümsüzleştirmekteyiz. İleride fotoğraflara ve kayıtlara bakarak, yüzünüzde bir gülümsemeyle o geceyi hatırlamanız için elimizden geleni yapmaktayız. Profesyonel fotoğrafçımız isteğinize göre toplu, grup ve tek  fotoğraflar çekebilmektedir. İsteğinize göre profesyonel olarak dış çekim ve konsept fotoğraflar çekebilmekteyiz. Kameraman hizmetimizle, mezuniyet gecenizin her anını kayıt altına almakta ve ileride tüm detaylarıyla hatırlamanıza yardımcı olmaktayız.

Son teknoloji ekipmanlarla hizmet vermekteyiz. Bizden fotoğrafçı ve kameraman kiralayabilirsiniz. Bu hizmetimizi de uygun fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz.

Her Bütçeye Uygun Hizmet

Zeus Organizasyon firması olarak, herkesin hayallerindeki geceyi yaşama hakkına sahip olduğunu düşünmekteyiz. Her bütçeye uygun olarak ekonomik hizmet vermekteyiz. Bütçenize uygun olarak seçeceğiniz konseptlerde organizasyon düzenlemekteyiz.

2009 yılından bu yana hizmet veren firmamız uzun yılların verdiği tecrübeler sayesinde, uygun fiyatlarla hayallerinizin de ötesinde bir gece geçirmenize fırsat yaratmaktadır. Sektörde en iyi hizmeti verdiğimizi temin edebilmekteyiz. Bizimle iletişime geçerek, hayallerin ötesinde bir mezuniyet gecesi düzenleyebilirsiniz.