KURUMSAL ORGANİZASYONLAR

Hedef kitleye ulaşmak, kısa zamanda iyi bir kar marjı elde etmek için işletmelerinizde gerçekleştireceğiniz organizasyonlar büyük önem taşımaktadır. Kurumlarınızda gerçekleştireceğiniz etkinler, çalışanlarınızın motivasyonlarının artmasına yardımcı olmaktadır. Müşterileriniz için gerçekleştireceğiniz etkinlikler, kuruluşlarınızın prestijinin artmasına yardımcı olacaktır. Tanıtım ve lansman gibi etkinlikleri profesyonel olarak geçekleştirmekte, kurumunuza daha çok itibar katmak için elimizden geleni yapmaktayız. Bizimle kontağa geçerek, uygun fiyatlarla şirketinizin tanıtımını yapabilir ve vereceğiniz davetlerle çalışanlarınızın motivasyonunu artırabilirsiniz.

Toplantı Organizasyonları

Toplantılarınızda verim alabilmeniz, toplantı sonunda aldığınız kararlar sayesinde şirketinizi bir üst seviyeye taşıyabilmeniz için size uygun alanlar oluşturmaktayız. Toplantı salonları, kurumsal kimliğinize yakışır şekilde düzenlenmekte masa ve sandalyeler dilediğinize göre şık kumaşlarla giydirilmektedir. Kürsü, masa ve sandalyeleri şık saten kumaşlarla giydirmekte ve süslemekteyiz.

Müşterilerinizle gerçekleştireceğiniz şık toplantılar, şirketinize itibar katacaktır. Bizlerde bu noktada sizleri temsil etmekteyiz. Sizleri en iyi şekilde temsil edebilmek için toplantı organizasyonlarını en iyi şekilde düzenlemekteyiz. Dilerseniz toplantı organizasyonlarında, ikram hizmeti de verebilmekteyiz. İsteğinize bağlı olarak toplantılarınıza ekipman temininde de bulunabilmekteyiz. Ekipmanlarımız, son teknoloji ürünlerden oluşmaktadır.

Eğitim ve Seminer Organizasyonları

Alandaki dekor ve renkler, eğitimlerin daha verimli geçmesi için büyük etkendir. Renkler, zihin üzerinde büyük etkiye sahiptir. Canlı renklerin, öğrenme üzerindeki etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Renksiz ve sıkıcı alanlar, eğitim ve seminerlerinizin verimsiz geçmesine neden olabilmektedir. Dekorlarımızla, eğitim ve seminerlerinizin daha verimli geçmesine katkıda bulunabilmekteyiz.

Eğitim ve seminerlerinizde verimliliği arttırmak için ikram hizmetinde bulunmaktayız. İkramlarımız hosteslerimiz tarafından servis edilmektedir. Sizi temsil edecek profesyonel host ve hostesler temin edebilmekteyiz. Host ve hosteslerimiz, size her konuda yardımcı olabilmektedir. Host ve hosteslerimiz, karşılama ve yönlendirme hizmeti verebilmektedir.

Öğlen ve Akşam Yemekleri

Çalışanlarınızın motivasyonunu arttırmak, çalışmalarınızdan verim almak, müşterilerinizle daha samimi ortamda nihai kararlar almak için düzenleyeceğiniz akşam ve öğlen yemekleri büyük önem taşımaktadır. Akşam ve öğlen yemeklerinizde profesyonel destek almanız, davetlerinizin daha kaliteli geçmesini sağlamaktadır.

Mekan Süslemeleri

Mekanlarınızı şirket yüzünüze uygun olarak süslemekte, şirketinizi en iyi şekilde temsil etmekteyiz. Şık süslemelerle, organizasyonlarınıza prestij katmaktayız.

Öğlen ve Akşam yemeği, BBQ partileri, yıl sonu partileri, tanıtım ve lansmanlar, eğitim ve seminer organizasyonlarınızda, kokteyllerde konsepte ve şirket kimliğinize göre mekan süslemesi yapmaktayız. Saten masa örtüleri ve şık dekorlarla mekanın ambiyansını değiştirmekteyiz.

Kokteyl Organizasyonları

Açılış, tanıtım ve davetleriniz için bizden profesyonel kokteyl organizasyonu hizmeti alabilirsiniz. Müşterilerimizi alternatif kokteyl menüsü sunmaktayız. Bütçenize göre dilediğiniz menüyü seçebilirsiniz. Sizlerin seçtiği kokteyl menüsüne göre organizasyonlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Seçtiğiniz konsepte uygun olarak süslemelerimizi yapmaktayız.

Gerçekleştirdiğimiz kokteyl organizasyonlarında, sizlere personel temin edebilmekteyiz. Personellerimiz, seçtiğiniz kokteyl menüsüne göre servislerini gerçekleştirmektedir. Personellerimizin hepsi profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Seçtiğiniz konsepte göre süslemeleriniz gerçekleştirilmektedir. Masa, mekan ve bistro süslemeleriyle açılış, davet ve tanıtımlarınıza prestij kazandırmaktayız. Ayrıca isteğe göre firmamızdan bistro temin edebilir ve kiralayabilirsiniz.

Yıl Sonu Partileri         

Çalışan motivasyonu için gerçekleştireceğiniz yıl sonu partilerinde de, sizlere destek vermekteyiz. Davetli kapasitesine göre bütçe değişkenlik gösterebilmektedir. Bütçenize göre sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Eğlenceli organizasyonlar düzenleyerek, çalışanlarınızın motivasyonunu yükseltmekteyiz. Dilerseniz trio ve müzik grubu hizmeti verebilmekte, yıl sonu partilerinin ruhunu değiştirebilmekteyiz. Gösteri hizmetleri düzenleyerek, çalışanlarınızın eğlenceli dakikalar geçirmesine yardımcı olabilmekteyiz. Şüphesiz ki, şirket organizasyonlarında çalışanların eğlenmesi ve kaynaşması motivasyonlarının artmasına neden olmaktadır. Bu sayede çalışmalarındaki verimde de artış gözlenebilmektedir.

Yıl sonu partileriniz için de servis hizmeti verebilmekteyiz. Elemanlarımız şık mekan süslemeleriyle, şirketinizi kısa sürede parti alanına çevirecektir. Kiralayacağınız bistrolarla, çalışanlarınıza ikramda bulunabilirsiniz. Servis elemanlarımız, seçeceğiniz menü doğrultusunda çalışanlarınıza çeşitli ikramlarda bulunmaktadır.

Hizmetlerimizle Şirket Profilinizi Profesyonel Olarak Temsil Ediyoruz

Kurumsal firmalar tarafından geçekleştirilen organizasyonlar, profesyonel şirketler tarafından yapılmalıdır. Zira organizasyonda oluşabilecek bir aksaklık marka değerinizi de düşürebilmektedir. Prestijinizi ve marka değerinizi riske atmamalı, organizasyonlarınızı güvenilir ellere teslim etmelisiniz. Zeus Organizasyon firması, sektörde uzun yıllardır profesyonel hizmet vermektedir. Bizler verdiğimiz hizmetlerle, tanıtım, açılış ve davetlerinizde şirket kimliğinizi temsil ettiğimizin bilincindeyiz. Profesyonel anlamda geçekleştirdiğimiz kurumsal organizasyon hizmetleri ile sizleri en iyi şekilde temsil etmekteyiz.

Bütçenize göre sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Bizimle irtibat kurarak, teklif isteğinde bulununuz.