KONGRE VE FUAR ORGANİZASYONU

Marka tanıtımlarınızı gerçekleştirdiğiniz kongre ve fuarların organizasyonunu yapabilmek için belli bir tecrübeye ve bilgi birikimine sahip olmak gerekmektedir. Marka değerinizi yükseltmek ve şirket profilinizi en iyi şekilde temsil etmek ancak profesyonel organizasyon firmalarının gerçekleştirebileceği bir eylemdir. Zeus Organizasyon 2009 yılından bu yana sektörde bulunmaktadır. Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle, şirket profilinizi kongre, fuar ve seminerlerde en iyi şekilde profesyonel olarak temsil etmekteyiz.

Kongre ve fuarlarda gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda olası bir aksilik çıkması, şirket imajınızı da kötü yönde etkileyecektir. Dolayısıyla amatör bir organizasyon firması ile anlaşmanız, sizin aleyhinize olacaktır. Profesyonel olarak uzun yıllardır hizmet veren şirketimize bu konuda gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.  Siz şirket tanıtımınızı yaparken, bizlerde tüm detaylarla ilgilenmekte ve sizlere büyük kolaylık sağlamaktayız.

Ekipman Kiralama

Firmamızdan kongre ve organizasyonlar için gerekli olan tüm ekipmanları temin edebilirsiniz. Stant kiralayabilir, şirket tanıtımlarınızı kaliteli stantlarımızda gerçekleştirebilir ve prestijinizi güçlendirebilirsiniz. İsteğinize göre stantlarımız şirket kimliğinize uygun şekilde hazırlanmaktadır. Şirket logonuzun bulunduğu afişler hazırlatabilir, stantlarınızı bu şekilde süsleyebilirsiniz. Görselliğe hitap ederek, dikkatleri üzerinize çekebilir ve akıllarda yer edebilirsiniz.

Firmamızdan bistro kiralamasında da bulunabilir, stantlarınızı ziyaret eden misafirlerinize çeşitli ikramlarda bulunabilirsiniz. Misafirlerinizi ağırlamanız ve fuar süresince gerekli zamanlarda dinlenebilmeniz için sandalye ihtiyacınızda bulunacaktır. Firmamızdan bütçenize göre ve istediğiniz sayıda sandalye temin edebilirsiniz. Bu şekilde ziyaretçilerinizi daha uzun süre stantlarınızda ağırlayabilme şansı bulabilir, onlarla sohbet etme ve dilediğinizce şirket tanıtımı yapma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Promosyon Malzemelerinin Hazırlanması

Broşür, el ilanı ve kataloglar tanıtımlarınızda kalıcılık sağlamaktadır. Aynı zamanda daha büyük bir kitleye ulaşmanızı sağlamaktadır. Bu şekilde firmanızı, hizmetlerinizi ve kampanyalarınızı daha büyük bir kitleye rahatlıkla duyurma şansı elde edebilirsiniz. Reklam kampanyalarınızı desteklemek adına broşür, el ilanı ve katalog hazırlatmanız konusunda sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Bu konuda sizlere danışmanlıkta yapabilmekteyiz.

Fuar ve kongre alanında şirketinizi temsil eden afişlerin bulunması, dikkatlerin üzerinize çekilmesine yardımcı olacaktır. Daha çok kişinin dikkatini çekerek, reklamınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizler için size özel afiş hazırlatabilmekteyiz.

Catering Hizmeti

Firmamızdan dileğinize ve bütçenize göre catering hizmeti de alabilirsiniz. Bütçenize göre dilediğiniz menüyü seçebilirsiniz. Bütçenize göre çeşitli kanepeler hazırlayabilmekte, çerez, çay ve kahve servisinde bulunabilmekteyiz. Stantlarınızı gezen kişilere ikramda bulunarak, stant alanınızda daha uzun vakit geçirmesine yardımcı olabilmekteyiz. Bu sayede firma tanıtımızı da dilediğinizce yapabilme şansı yakalayabilirsiniz.  İkramlarınızı gerçekleştirebilmek için firmamızdan servis elemanları da temin edebilirsiniz.

Personel Temini

Zeus Organizasyon firması kadrosu, genç ve dinamik kişilerden oluşmaktadır. Personellerimiz işini severek yapmakta ve hakkını sonuna kadar vermektedir. Servis personellerimiz tecrübeli host ve hosteslerden oluşmaktadır. Ayrıca karşılama ve yönlendirme yapmaları için kongre ve fuar alanlarında host ve hostes bulundurabilirsiniz. Bu sayede bu gibi küçük ayrıntılarla uğraşmak zorunda kalmaz, tanıtımlarınızın daha rahat ve sorunsuz yürümesini sağlayabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde tanıtım hostesleri de bulunmaktadır. Tanıtım hosteslerimize gerekli eğitimleri verir, şirket ve tanıtımlarınız hakkında detaylı olarak bilgilendirirseniz, hosteslerimiz firmanızın tanıtımını en iyi şekilde yapacak ve stant alanlarınızı ziyaret eden kişileri detaylı olarak bilgilendireceklerdir.

Simültane Tercüman Temini

Yabancı yatırımcılara hitap edebilmek ve yurtdışı bağlantılı şirket profilinizi desteklemek için sizlere gerekli her türlü hizmeti vermekteyiz. Yurtdışına açılabilmek, yabancı sermayelerle şirketinizi güçlendirmek için fuar alanlarında yabancı yatırımcılara da hitap edebilmeniz büyük önem taşımaktadır. Özellikle son dönemlerde birçok şirket tarafından Arapça bilen kişilere ihtiyaç bulunmaktadır. Firmamız sizler için birçok dilde çeviri yapabilecek kişiler bulabilmektedir.

Sizler için tercüman hostes temin edebilmekteyiz. Sizlere dilediğiniz dilde tercümanlık yapacak olan hostesler temin edebilmekteyiz. Tercüman hosteslerimiz, profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Birebir çeviri yaparak, yatırımcılarınızla ve yabancı müşterilerinizle anında sohbet etme fırsatı yakalamanıza yardımcı olmaktadırlar.

Teknik Ekipman Temini

Firmamızdan isteğinize göre gerekli tüm ekipmanları kiralayabilirsiniz. Görsel cihazlarla prezantasyon hazırlayabilir, potansiyel müşterilerinizin aklında daha kalıcı yer edinebilirsiniz.  Tarafımızdan ses ve ışık sistemi temin ederek, potansiyel müşterilerinizin işitme ve görme duyularına hitap edebilirsiniz. Sunumlarla gerçekleştireceğiniz tanıtımlar, kişilerin aklında daha uzun süre yer edinmenize yardımcı olacaktır.

Deneyimli kadromuz ve tecrübelerimizle sizlere en iyi kongre ve fuar organizasyonu hizmetini sağlamaktayız. Ekonomik fiyatlarla şirket tanıtımınızı en iyi şekilde yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.