HAVAİ FİŞEK, KONFETİ ORGANİZASYONU

Zeus Organizasyon 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. Tecrübelerimiz doğrultusunda, her türlü organizasyon hizmetlerinizi en kaliteli şekilde  gerçekleştirmekteyiz. Açılış, kına, düğün, doğum günü, nişan, iş yeri ve mekan açılışı, bireysel, kurumsal, sportif, tanıtım ve lansman, festival organizasyonlarını gerçekleştirmekteyiz.

Havai fişek ve konfetiler tüm organizasyonların vazgeçilmez bir unsurudur. Konfetileri ve havai fişekleri kullanarak bulunduğunuz ortama farklı bir enerji katabilir, organizasyonlarınızda misafirlerinize görsel şölen yaşatabilirsiniz. Bu şekilde hem misafirlerinizi eğlenmesini sağlayabilir, hem de davetlerinizin daha gösterişli ve akılda kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Düğün, Nişan ve Kına Gecelerinizde Görsel Şölenler

Gelin ve damat adaylarının evlilik yolundaki en özel gecelerini havai fişek ve konfetilerimizle renklendirmekteyiz. Havai fişeklerle, davetlilerinize görsel şölen yaşatabilmekte, gecenin sonunda mekandan mutlu ayrılmalarını sağlamayabilmekteyiz. Düşük maliyetlerle organizasyonlarınızı hareketlendirebilirsiniz. Bütçenize göre havai fişek seçebilirsiniz. Kalpli havai fişek seçenekleri ile ambiyansı destekleyebilir, renkli çapraz atımlı fişeklerle organizasyonlarınıza renk katabilirsiniz.

Gelin ve damat adaylarının mekana giriş yaptığı an, davetlilerin en çok akılda kaldığı andır. Havai fişek ve konfetiler eşliğinde mekana giriş yapmanız, davetinize gösteriş katacaktır. Gelin ve damat adaylarının mekana gösterişli bir giriş yapması için geçiş esnasında konfeti de patlatılabilmektedir. Dikkatleri gelin ve damat üzerine çeken konfetiler, farklı şekillerde olabilmektedir. Gelin ve damat adaylarının düğünlerdeki tercihi genellikle beyaz pelür konfeti yönünde olmaktadır. Kına gecelerinde ise konsepte uygun olarak, gelin adayları tarafından kırmızı konfetiler tercih edilebilmektedir. Tercihinizi renkli konfetiler yönünde kullanarak, ortamınıza renk katabilirsiniz. Kalp şeklindeki konfetiler ise iki kalbin birleştiği bu özel günlerin amacına hizmet etmektedir.

Kutlama Meşaleleri

Kutlamalarda ve her türlü organizasyonda kutlanılan meşaleler, kutlama heyecanınıza ortak olmaktadır. Meşaleler nişan, kına gecesi ve düğün gibi organizasyonlarda sıkça kullanılmakta, bu tarz organizasyonlarda meşaleler aracılığıyla volkan gösterisi gerçekleştirilebilmektedir. Volkan gösterisi genellikle gelin ve damat geçişlerinde yapılmaktadır. Kıvılcımın süresi 35-45 saniye arasında farklılık gösterebilmektedir. Dumanlı ve dumansız olmak üzere iki kategoriye ayrılmaktadır. Firmamızdan her iki türü de temin edebilir, düğün volkanı hizmeti alabilirsiniz.

Diğer kutlamalarda genellikle küçük meşaleler kullanılmakta ve farklı birçok çeşidi bulunabilmektedir. Renkli meşaleler çeşitli organizasyonlarda yerini alabilmektedir. Doğum günü, sünnet töreni, asker uğurlaması, şirket açılışları ve davetlerinde mezuniyet gecesinde renkli meşaleler kullanılabilmektedir. İki farklı renkle sahip olan özel yapım olanları, takım meşalesi olarak kullanılabilmektedir. Takım meşaleleri, sportif organizasyonlarda sıkça karşımıza çıkabilmektedir. Takim meşaleleri, sünnet çocukları tarafından da sıkça rağbet görmektedir. Sportif organizasyonlarda ve daha birçok organizasyonda yer alan bu meşalelerin kullanımında, bizler dikkatli davranmanızı tavsiye etmekteyiz. Meşaleler, kapağı çevrilir çevrilmez ateş alabilmektedir. Zira kolay yanan bu araçlar, dikkatsizlik sonucu olası kazalara sebebiyet verebilmektedir.

Mezuniyet ve Doğum Günü Kutlamalarınızı Renklendirin

Mezuniyet gecesi, doğum günü kutlamalarınızda ve mekan açılışlarınızda konfeti ve havai fişek kullanarak ortamı değiştirebilirsiniz. Renkli konfeti ve hava fişek seçenekleriyle eğlencenize renk katabilirsiniz.

Havai Fişek, Konfeti ve Meşalelerin Amatörce Kullanılması

Havai fişek, konfeti ve meşaleler bilinçsiz kullanıldığı takdirde, tehlikeli sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Ayrıca kalitesiz ürünler istediğiniz etkiyi yaratamamaktadır. Hava fişeklerin el yapımı kapsülleri, kimyasallardan oluşmaktadır. Hava fişeklerin kapsüllerinin içerisinde bulunan tozlar ateşlendiğinde, farklı görüntülerin ortaya çıkabilmesini sağlamaktadır. Havai fişeklerin oluşturduğu renkler, içerisine konan metallerle sağlanmaktadır.

Havai fişeklerin, konfeti ve meşalelerin ani patlamaları kulağa zarar verebilmektedir. Ayrıca olası yanık tehlikelerine neden olabilmektedir. Dolayısıyla bu ürünler bilinçsizce kullanılmamalıdır. Profesyonel firmalardan temin edilmeli ve profesyonel kişilerce uygulanmalıdır. Havai fişek, konfeti organizasyonu hizmeti veren firmamız, açık alanda gerçekleştirilen kutlamalarınızı renklendirmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından kullanılan ürünlerle, organizasyonlarına farklı bir atmosfere sokmaktayız. Kullandığımız tüm ürünler birinci kalitedir.

Uygun Fiyatlarla Kaliteli Eğlence

Özel gün ve gecelerinizi daha da özel kılabilmek adına sizlere hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır süregelen tecrübelerimizi kullanarak sizlere eşsiz organizasyonlar sunmaktayız. Özel ekibimizle her türlü hizmetinize karşılamakta, özel günlerinizi ve geceleriniz daha eğlenceli geçirebilmeniz için daima elimizden gelenin daha fazlasını yapmaktayız.

Havai fişek ve konfeti organizasyonları çok düşük bütçelerle gerçekleştirilebilmektedir. Sizlere bütçenize uygun koşullarda en kaliteli ve en iyi hizmeti vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek, davetlerinizi ve kutlamalarınızı özel kalabilirsiniz. Bizimle irtibata geçerek teklif isteğinde bulununuz.