Açılış, davet ve çeşitli organizasyonlarınız için catering hizmeti düzenlemekteyiz. 2009 yılından bu yana hizmet veren firmamız, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çalışmalarıyla sektördeki diğer firmalara öncülük etmektedir. Yeniliklere daima açık olan firmamız, yeni lezzetlerle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmalarına devam etmektedir.

Kokteyl ve Yılsonu Partilerinize Hizmet Etmekteyiz

Yılsonu, bbq partileri ve çeşitli kokteyller, çalışan verimliğini arttırmak için birebirdir. Şirket içi etkinlikler çalışan motivasyonunun artmasına, dolayısıyla kısa sürede kar marjının yükselmesine yardımcı olmaktadır. Çalışan verimliğinizi arttırabilmeniz için sizlere destek vermekte, her türlü ihtiyacınızı karşılamaktayız.

Şirket içi motivasyonu arttırmak için gerçekleştireceğiniz etkinlikler için catering hizmeti vermekteyiz. Lezzetli ve zengin menülerimizle motivasyon etkinliklerinizi desteklemekteyiz.  Coffee break, kokteyl ve lunch box hizmeti veren firmamız, konseptinize uygun olarak menülerinizi ayarlamaktadır. Seçeceğiniz menü doğrultusunda, sizlere en lezzetli ikramları yapmaktayız.

Catering organizasyonu düzenleyen firmamız, sizlere personel temininde de bulunabilmektedir. Tecrübeli servis elemanlarımız, ikramlarımızı gerçekleştirmektedir. Firmamızdan host ve hostes kiralayabilir, çalışanlarınızın keyifli dakikalar yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Şirket içi etkinliklerinizi gerçekleştirebilmeniz için sizlere malzemede temin edebilmekteyiz. Organizasyon malzemelerini firmamızdan uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Davetlerinizi gerçekleştirebilmeniz için bistro temin edebilmekte, dilerseniz alanda süsleme hizmeti de verebilmekteyiz.

Açılış ve Tanıtım Organizasyonlarınıza Lezzet Katmaktayız

Çeşitli menü seçeneklerimizle ve yeni tatlarımızla, açılış ve tanıtım organizasyonlarınıza lezzet katmaktayız. Kongre, fuar, açılış gibi organizasyonlarınızda catering hizmeti almanız, potansiyel müşterilerinizle daha sık vakit geçirmenize sebebiyet verebilmektedir. Açılışlarınızda servis edeceğiniz ikramlar, kişiler üzerinde olumlu etki bırakmanıza yardımcı olacaktır. Üstelik alanda daha uzun vakit geçirmelerini sağlayacaktır. Bu sayede sizlerde yeni açtığınız işyerinizin tanıtımını gerçekleştirebilir, ürünleriniz ve kampanyalarınız hakkında bilgilendirebilirsiniz. Bu şekilde yeni açtığınız firmanızın kısa sürede kar etmesini sağlayabilirsiniz.

Kongre ve fuar organizasyonlarınızda da alacağınız catering hizmeti sayesinde stantlarınıza uğrayan kişilere lezzetli menülerimizden ikram ederek, sohbet etme şansı yakalayabilir ve şirket tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Yemekli Toplantılarınıza Profesyonel Destek Sağlamaktayız

Müşteri ve yatırımcılarınızla gerçekleştireceğiniz, şirketiniz için nihai kararlar alacağınız toplantılarınıza prestij kazandırmak için sizlere profesyonel hizmet sağlamaktayız. Akşam ve öğlen yemeklerinize farklı tatlarımızla lezzet katmakta, müşterilerinizin ve yatırımcılarınızın keyifli zaman geçirmesine yardımcı olmaktayız.

Müşteri ve yatırımcılarınız için şık davetler düzenlemeniz imaj çalışmasının bir parçasıdır. Servis edeceğiniz lezzetli ikramlar sayesinde akıllarda yer edebilirsiniz. Bizlerde bunun için çalışmaktayız. Sürekli kendini yenileyen firmamız coffee break, kokteyl ve lunch box hizmeti vererek akıllarda yer etmenize yardımcı olmaktadır. Firmamızdan kiralayabileceğiniz servis elemanları sayesinde yemekli toplantılarınız kusursuzun ötesinde geçmektedir.  Firmanızın geleceği hakkında nihai kararlar alabilmeniz için sizlere mükemmel bir ortam sunmaktayız.

Piknik Organizasyonlarınızı Kusursuz Kılmaktayız

Şirket içi motivasyonu sağlamak, okul toplantılarını gerçekleştirmek çalışanların, öğrencilerin ve velilerin kaynaşması için gerçekleştireceğiniz piknik organizasyonlarının kusursuz olması için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Piknik organizasyonlarında, sizlerin her türlü ihtiyacınıza karşılık sağlamakta, hizmetlerimizi titizlikle geçekleştirmekteyiz. Düzenlediğimiz catering organizasyonu da hizmetlerimizden biridir.

Lezzetli ikramlarımızla, piknik organizasyonlarınızı daha keyifli geçmesini sağlamaktayız. Damak tadınıza hitap eden firmamız, menülerini sizlerin isteğine göre düzenlemektedir. Firmamız coffee break, kokteyl ve lunch box hizmetini uygun fiyatlarla vermektedir. Bütçenize uygun olarak seçeceğiniz menü doğrultusunda hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Daima taze ürünlerle ikramlarımızı geçekleştirmekteyiz.

Çocukların eğlenmesi ve velilerin tanışması için gerçekleştirilen okul organizasyonları için dilerseniz firmamızdan animasyon ekibi de kiralayabilirsiniz. Animasyon ekibimiz ve palyaçolar çocukların keyifli vakit geçirmesine yardımcı olmakta, motivasyonlarını arttırmakta ve okul yaşamında başarılı olmalarını sağlamaktadır.

Lezzetli İkramlarla Yeni Bir Yaşama “Merhaba” Deyin

Düğün, nişan, kına gecesi, bekarlığa veda gecesi gibi özel gecelerinizde de sizlere her türlü desteği sağlamaktayız. Organizasyonlarınızın tüm detayları ile ilgilenmekte ve catering hizmeti de vermekteyiz. Evlilik yolunda atacağınız adımlarda sizlerin heyecanına ortak olmakta, hayatınızın en özel gecelerini mükemmel kılmak için çalışmaktayız. Lezzetli ikramlarımızla davetlilerinizin iyi vakit geçirmesine yardımcı olmaktayız. Günlük ve taze kanepelerimiz ve çeşitli yiyecek ikramlarımızla, davetlilerinizin aklında yer edeceğimizi temin etmekteyiz.

Alternatif menülerimiz eşliğinde vereceğiniz her türlü davet ve organizasyona destek sağlamaktayız. Vizyonunu her geçen gün genişletmekte olan firmamız sizlere en iyi fiyat garantisiyle, sektörün en kaliteli hizmetini sunmaktadır. Bizimle iletişime geçebilir, fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.