İşletme açılışlarının profesyonel ellerce gerçekleştirilmesi ve gösterişli olması, işletmelerinize prestij kazandırmak için atacağınız ilk adımdır. Zeus organizasyon şirketi olarak uzun yıllardır organizasyon hizmeti vermekteyiz.  Profesyonelce gerçekleştirdiğimiz organizasyon hizmeti ile işletmelerinizin tanıtımını yapmaktayız.

İşletmelerinize Prestij Kazandırın

Kapılarınızı müşterilere açtığınız ilk gün yapacağınız gösterişli bir açılış, dikkatlerin üzerinize çekilmesine neden olmaktadır. İsminizi güzel bir şekilde duyurmak, insanların dikkatini çekmek ve akılda kalmak için iyi bir organizasyon gerçekleştirebilmeniz gerekmektedir. Kendi başınıza tasarlayacağınız açılış organizasyonu daha maliyetli olabilmekte ve zaman kaybına neden olabilmektedir. Yeni bir işletme kuracak girişimler için zaman çok değerlidir. Biz sizin yerinize bütün detaylarla uğraşmaktayız. Sizde bu sayede, zamanınızı yalnızca yeni girişiminiz için harcayabilirsiniz.

Gösterişli açılışlarınız sayesinde, işletmelerinizin tanıtımını yapabilir ve işletmelerinize itibar kazandırabilirsiniz. Bunu da ancak köklü organizasyon firmaları ile gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız 2009 yılından bu yana düğün, açılış, kına, nişan organizasyonu hizmeti vermektedir. Bu konuda tecrübelerimize güvenebilirsiniz. Profesyonel çalışanlarımız, ikram ve görsellerimizle şirket tanıtımızı akıllarda kalacak şekilde gerçekleştirmekteyiz. Akıllarda yer edecek, daha sonrasında da mutlaka geri dönüşünü alacaksınız.

Ses Sitemi ile Dikkatleri Üzerinize Çekin

İşletmelerinizin önüne kurulacak ses sistemi ile insanların dikkatini üzerinize çekebilir ve potansiyel müşterilerinizi ayağınıza kadar getirebilirsiniz. Güncel şarkılardan arşiv oluşturan dj, ritme ayak uyduran insanların işletmenize gelmesini sağlayacaktır. Kuracağımız kaliteli ses sistemleri ile insanlara eğlenceli dakikalar yaşatabilir ve potansiyel müşterilerinizin şimdiden memnuniyetini sağlayabilirsiniz. Bu sayede, ayağınıza kadar gelen potansiyel müşterilerinizi ürünleriniz ve kampanyalarınız hakkında bilgilendirebilir, kısa zamanda kar yapma şansı elde edebilirsiniz.

Palyaço ve Animasyon Hizmeti

Dilerseniz palyaço veya animasyon grubu kiralayabilir, insanların dikkatini çekebilirsiniz. Özellikle çocukların dikkatini çeken palyaçolar çocukların, dolayısıyla ailelerinin açılışınıza uğramasını sağlamaktadır. Kiralayacağınız animasyon grubu ile insanların dikkatini üzerinizde toplayabilir ve kolaylıkla tanıtımızı yapabilirsiniz. Animasyon gurubu ve palyaçolar, misafirlerinizin de keyifli dakikalar geçirmesine yardımcı olacaktır.

Açılış organizasyonlarında en çok tercih edilen animatörler, kostümlü karakterlerdir. Değişik kostümlerdeki karakterler, birçok yaş grubu tarafından dikkat çekmektedir. Organizasyonlarda genellikle peri kızı, prenses, Hacivat, ayı, tavşan, örümcek adam kostümleri tercih edilmektedir. Ayrıca satışını gerçekleştirdiğiniz bir ürünün kostümüyle tanıtım yapan bir karakter, daha çok akılda kalmanıza yardımcı olacaktır.

Dilerseniz broşür dağıtımı içinde size bir ekip ayarlayabilmekteyiz. Broşürlerinizin dağıtımını yapan ekibimiz sayesinde kısa zamanda büyük bir kitleye ulaşabilir ve tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Masa ve Bistro Kurulumu

Misafirlerinize ikramda bulunacağınız masa ve bistrolar ne kadar gösterişli olursa, işletmeniz o kadar itibar kazanacaktır. Açılışlarınıza masa ve bistro temin edebilmekteyiz. Dilerseniz masaları süsleyebilmekte, şık bir görüntü elde ederek daha çok akılda kalmanıza yardımcı olabilmekteyiz. Tüllerle süsleyebileceğimiz masa ve bistrolar, organizasyonlarınıza saygınlık getirecektir.

Süslemelerle Açılışınızı Renklendirin

Açılışlarda en çok dikkat çeken görsellerden biri de balonlardır. Mekanlarınızı renkli balonlarla süsleyerek, dikkatleri üzerinize çekiyoruz.  Balon seçimini logonuza uygun renklerde tercih ederek, daha da akılda kalıcı olabilirsiniz. Baskılı ve sosis balonlar uzaktan bile dikkat çekmenize yardımcı olmaktadır.

Lezzetli İkramlar

Dileğinize göre misafirlerinize lezzetli ikramlarda bulunabilmekteyiz. Misafirlerinizin ve potansiyel müşterilerinizin memnuniyetini sağlamaktayız. Açılışınızı özel kılmak adına elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Özel olarak süslediğimiz, masa ve bistrolar üzerinde kokteyller düzenlemekteyiz. Kanepe, çerez, kuru pasta, çay ve kahve ikramlarımızla misafirlerinizin alanda daha uzun vakit geçirmesine ve işletmeleriniz hakkında bilgi sahibi olmasına yardımcı olmaktayız. İkramlarımız, temin edeceğimiz hostesler tarafından servis edilmektedir.

İkramlar sayesinde alanda uzun süre vakit geçiren insanlara işletmeniz, kampanyalarınız ve satış yapacağınız ürünler konusunda uzun uzun bilgi verebilirsiniz. Bu sayede kısa sürede kar edebilme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Extra Gerçekleştirebileceğimiz Hizmetler

İsteğinize göre tahta bacakla dikkatleri üzerinize çekebilir, çevrede Osmanlı satıcıları bulundurarak misafirlerinize ikramlarda bulunabilirsiniz. Açılışlarınızda nostaljik kağıt helva, mısır, mesir macunu satıcıları bulundurabilir, müşterilerinize çeşitli ikramlar yapabiliriz. Tahta bacak kiralaması gerçekleştirmekteyiz. Bütçenize göre istediğiniz her şeyi organizasyonlarınızda gerçekleştirebilmekteyiz.

Uzun yıllardır profesyonelce organizasyon hizmeti veren şirketimizin deneyimlerinden yararlanabilir, akılda kalıcı bir açılış gerçekleştirebilirsiniz. Aklınızda tasarladığınız fikirleri bize sunabilirsiniz. Bütçenize göre size gösterişli organizasyonlar düzenlemekte, düşük bütçelerle en iyisini gerçekleştirmekteyiz.

Düşük maliyetlerle, şirketinizin tanıtımını yapmak ve en iyi açılış organizasyonunu gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.